Finansowanie

W firmie Select-Automotive gwarantujemy kompleksową obsługę klienta łącznie z finansowaniem zakupu nowego, luksusowego samochodu. Dostępne formy finansowania to:

• Kredyt
• Gotówka
• Pożyczka
• Pożyczka konsumencka
• Leasing dla firm
• Leasing konsumencki
• Najem długoterminowy we współpracy z Masterlease
• Gotówkowy zakup samochodu z rejestracją w Czechach - 30% oszczędności przy silnikach powyżej 2 litrów

Gwarantujemy najniższe koszty finansowania w kraju. Współpracujemy z największymi firmami leasingowymi takimi jak: PKO Leasing, IdeaLeasing.

W naszej ofercie posiadamy także pakiety ubezpieczeniowe od 2 do 3 procent wartości nowego samochodu.
Do przygotowania oferty na leasing niezbędne jest podanie numeru NIP, wysokości pierwszej wpłaty, okresu leasingu oraz wysokości wykupu. Standardowo oferty na finansowanie przygotowujemy po wybraniu przez klienta konkretnego samochodu do zamówienia.


Procedura rejestracji w Czechach, aby jeździć w Polsce na zagranicznych numerach.
Rozwiązanie szczególnie atrakcyjne przy bardzo drogich autach. Wartość dodana: nie obchodzą nas fotoradary :)

Jeśli zamawiamy samochód do produkcji, wówczas podpisujemy umowę i wpłacają Państwo na nasze konto 10% wartości auta netto tytułem zadatku.
Gdy samochód jest wyprodukowany i gotowy do odbioru podpisujemy umowę w oparciu o którą będą Państwo mogli użytkować auto. Wpłacają Państwo brakujące 90% wartości auta tytułem depozytu i odbierają Państwo samochód. Co miesiąc otrzymują Państwo FV ze statusem „Zapłacona”, które zmniejszają wartość wpłaconego depozytu. FV wystawiane są w kwotach netto (usługa wewnątrzwspólnotowa). Na koniec umowy stają się Państwo właścicielem auta lub sprzedajemy je w Państwa imieniu za ustaloną kwotę. Jako gwarancja transakcji jest zrobiony zastaw na aucie na Państwa dzięki któremu mają Państwo pewność, że w przypadku nie wywiązania się z umowy przez naszą firmę stają się Państwo automatycznie właścicielem samochodu.
Oferta jest także adresowana do osób prywatnych, którym nie zależy na kosztach w firmie a chcą kupić najtaniej jak się da luksusowy samochód.

+48 604 631 917